3.JPG

APEL - „RUCH TO ZDROWIE”

Zdrowie jest największym skarbem człowieka, dlatego powinno się je szanować. W naszej szkole promujemy zdrowy styl życia, podejmujemy w tym zakresie wiele działań.

Czytaj więcej...

„KOCHAM CIĘ POLSKO” 2018

Już po raz drugi odbył się  w naszej szkole konkurs „Kocham Cię, Polsko” przeznaczony dla uczniów klas IV – VII. Celem konkursu jest  popularyzowanie wiedzy o Polsce, budowanie tożsamości narodowej i poczucia przynależności,

Czytaj więcej...

V WIOSENNY DZIEŃ NAUKI

22 marca po raz piąty  odbył się w naszej szkole WIOSENNY DZIEŃ NAUKI, przeznaczony dla uczniów klas I – III. Opiekunami tego przedsięwzięcia byli wychowawcy klas I – III.

Czytaj więcej...

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

13 marca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik", który popularyzuje nauki przyrodnicze wśród uczniów szkół podstawowych.  Składał się z jednego etapu. Był przeprowadzony  w formie testu jednokrotnego wyboru.

Czytaj więcej...

Projekt powszechnej nauki pływania - „Umiem Pływać” - rozpoczęty

 Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” zorganizowany przez Dolnośląską Federację Sportu  jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce.

Czytaj więcej...

8 marca – DZIEŃ KOBIET

W tym dniu już od samego rana „męska” część Samorządu Uczniowskiego witała w progach naszej szkoły wszystkie panie  (te duże i te małe) słodyczami.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje