5.JPG

NIEPODLEGŁA – MISTRZOWIE PIÓRA I KALIGRAFII

Konkurs pod takim hasłem został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, a skierowany był do uczniów kl. IV – VII.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO ZOO SAFARI W CZECHACH

7 czerwca klasa II i III b pojechały na wycieczkę do miejscowości Dvur Kralowe, do Zoo Safari. Kiedy przejeżdżaliśmy przez piękne, czeskie miasteczka, pan przewodnik opowiadał o ich historii, architekturze, zabytkach i sławnych ludziach, którzy z nich pochodzili.

Czytaj więcej...

Klasy I zwiedzają najbliższą okolicę

6 czerwca klasy I brały udział  w wycieczce po Ziemi Kłodzkiej. Pierwszym punktem zwiedzania była RUCHOMA SZOPKA w Wambierzycach, która znajduje się  w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin. Jest to najstarsza szopka ruchoma na terenie Polski.

Czytaj więcej...

X Dzień Nauki

22.05.2018 roku odbył się X Dzień Nauki. Po raz kolejny uczniowie przygotowali ciekawe prezentacje i zajęcia manualne. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach, doceniając tym samym  wysiłek prowadzących i zaangażowanie.

Czytaj więcej...

XIV edycja konkursu „ Mistrz Tabliczki Mnożenia” rozstrzygnięta!

 Dnia 16 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się XIV Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”. Uczestniczyło w nim 21 uczniów klas II , III i IV. Tradycyjnie rozegrano dwie konkurencje indywidualne:

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO KSIĄŻKI

26 kwietnia klasa V b przedstawiła apel z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Jest to największe święto czytelników obchodzone na całym świecie. Przedstawienie składało się z dwóch części: inscenizacji wykonanej przez uczniów i prezentacji multimedialnej pt. „ Historia książki i pisma ”. Celem apelu było wspieranie czytania przez najmłodszych uczniów, promocja czytelnictwa i biblioteki szkolnej, wzbogaconej w ostatnim czasie w wiele nowych książek.  Zapraszamy do czytania!

Barbara Nowak, Halina Oleksy

Dodatkowe informacje