3.JPG

Akcja „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”

PZU rozpoczęło ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest poprawa widoczności dzieci na drodze i ograniczenie wypadków z udziałem uczniów.

Czytaj więcej...

KLASY II W LEŚNEJ SZKOLE W LĄDKU ZDROJU

 13 września uczniowie klasy II a i II b uczestniczyli w warsztatach Leśnej Szkoły w Lądku Zdroju. Zajęcia odbyły się w terenie zalesionym, na północnym stoku Góry Trojak.

Czytaj więcej...

NIEPODLEGŁA – MISTRZOWIE PIÓRA I KALIGRAFII

Konkurs pod takim hasłem został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, a skierowany był do uczniów kl. IV – VII.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO ZOO SAFARI W CZECHACH

7 czerwca klasa II i III b pojechały na wycieczkę do miejscowości Dvur Kralowe, do Zoo Safari. Kiedy przejeżdżaliśmy przez piękne, czeskie miasteczka, pan przewodnik opowiadał o ich historii, architekturze, zabytkach i sławnych ludziach, którzy z nich pochodzili.

Czytaj więcej...

Klasy I zwiedzają najbliższą okolicę

6 czerwca klasy I brały udział  w wycieczce po Ziemi Kłodzkiej. Pierwszym punktem zwiedzania była RUCHOMA SZOPKA w Wambierzycach, która znajduje się  w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin. Jest to najstarsza szopka ruchoma na terenie Polski.

Czytaj więcej...

X Dzień Nauki

22.05.2018 roku odbył się X Dzień Nauki. Po raz kolejny uczniowie przygotowali ciekawe prezentacje i zajęcia manualne. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach, doceniając tym samym  wysiłek prowadzących i zaangażowanie.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje