7.JPG.jpg

Narodowe Czytanie 2019

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pod honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Pomysł na wspólne czytanie i promowanie polskiej literatury narodził się w 2012 roku, w dwustulecie akcji  epopei narodowej "Pana Tadeusz" Adama Mickiewicza.

Czytaj więcej...

Ognisko integracyjne

5.09.2019 r. uczniowie klas I –III wspólnie z wychowawcami bawili się na ognisku integracyjnym z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Nowy Rok Szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się w naszej szkole 2 września 2020 r. wraz z pierwszym dzwonkiem o godz. 930. Wicepremier Samorządu Uczniowskiego Maria Król przywitała zaproszonych gości, nauczycieli oraz uczniów i ich rodziców.

Czytaj więcej...

XV edycja konkursu „ Mistrz Tabliczki Mnożenia” rozstrzygnięta!

Dnia 21 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się XV Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”. Uczestniczyło w nim 15 uczniów klas II , III i IV. Tradycyjnie rozegrano dwie konkurencje indywidualne:

Czytaj więcej...

Wycieczka do Karpacza

Uczniowie klas II wyjazd do Karpacza 20 maja 2019 r. rozpoczęli od zwiedzania średniowiecznej  drewnianej Świątyni Wang zbudowanej na przełomie XII i XIII wieku pochodzącej z południowej Norwegii z miejscowości Wang.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Krasiejowa

9 maja 2019 r. odbyła się wycieczka do Krasiejowa, wzięli w niej udział uczniowie klasy III. Celem wycieczki było poznanie prehistorycznego świata dinozaurów. Park zwiedzaliśmy  zaczynając od niezwykłej atrakcji, jaką jest TUNEL CZASU.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje