7.JPG.jpg

„Moje dziecko idzie do szkoły”

W roku szkolnym 2018/2019 w ramach akcji „Moje dziecko idzie do szkoły” w  XI - XII 2018 r. i styczniu 2019 r. w klasie I b, przeprowadzony został cykl zajęć i zabaw z poszczególnych bloków tematycznych.

Czytaj więcej...

Moda na czytanie

Apelem o tematyce czytelniczej „Moda na czytanie” uczniowie klasy II a podsumowali I semestr roku szkolnego 2018/2019. Przed uczniami kl. I – III zaprezentowały się najbardziej znane postacie z bajek: Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Śpiąca Królewna, Jaś i Małgosia.

Czytaj więcej...

XXVII FINAŁ WOŚP

Tradycyjnie już uczniowie Szkoły Podstawowej z opiekunami wzięli udział w Finale WOŚP. Już od wczesnych godzin rannych wolontariusze rozpoczęli kwestowanie zarówno w Złotym Stoku, jak i w wioskach należących do naszej gminy.

Czytaj więcej...

Klasy piąte na nartach

10 stycznia 2019 roku uczniowie klas piątych uczestniczyli w wyjeździe na narty do Lądka Zdroju. Część uczniów doskonaliła swoje umiejętności narciarskie pod okiem instruktora, a większość pod okiem innych instruktorów stawiała swoje pierwsze kroki na nartach. Nauka przebiegała szybko i sprawnie. Prawie wszyscy uczniowie nauczyli się  samodzielnie jeździć na nartach. Po ciężkim wysiłku był czas na posiłek. Do domu piątoklasiści wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

„Pszczółka Maja”- udział w przedstawieniu teatralnym.

 We wtorek  8 stycznia 2019r. dzieci z  klasy I b, II a, II b i III  wybrały się na wycieczkę do Kłodzka, na przedstawienie teatralne pt. "Pszczółka Maja". Spektakl był przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia.

Czytaj więcej...

Bezpieczne ferie - pogadanka

„Jak bezpiecznie spędzić ferie” - to temat spotkania policji w dniu 08.01.2019r. z uczniami z Szkoły Podstawowej.  Poruszono tematykę związaną z odpowiedzialnością karną,

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje