Sport w Szkole Podstawowej

Badminton - finał strefy 2018

7 XI 2018, po raz kolejny nasza szkoła gościła finalistów strefowych w badmintonie. Finał strefowy to 1/2 finału wojewódzkiego. W tegorocznych zawodach wystartowało 18 drużyn w 4 kategoriach,

a stawką turnieju (oprócz medali i pucharów) był awans do finału wojewódzkiego.

Nasi uczniowie wywalczyli trzy trofea:

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta (Ola i Wanessa) zdobyły mistrzostwo strefy, natomiast chłopcy (Kuba, Kacper i Hubert) wywalczyli tytuł wicemistrzowski.

W ramach Igrzysk Dzieci dziewczęta (Weronika, Kasia, Zosia i Aniela), podobnie jak starsi chłopcy zdobyły wicemistrzostwo. Niestety młodsi chłopcy stanęli poza podium, tym samym nie awansowali do finału.

Przed nami finał wojewódzki we Wrocławiu - 20 XI zagrają dziewczęta młodsze, starsi natomiast zagrają 21 XI. Oba finały w hali "Hasta La Vista".