Sport w Gimnazjum

Piłka nożna 2015

Nasi gimnazjaliści zawitali w Finale Powiatowym w Piłce Nożnej. Zawody odbyły się w Kamieńcu Ząbkowickim. Zajęliśmy III miejsce - nasza drużyna uległa reprezentacji GP1 z Ząbkowic, która zdobyła mistrzostwo, a w meczu o III miejsce pewnie pokonaliśmy reprezentację Budzowa.

Sztafetowe Biegi Przełajowe 2015

Pierwsze zawody w Roku Szkolnym 2015/2016 - Ząbkowice Śląskie, Sztafetowe Biegi Przełajowe i trzy "pudła"! Najlepsi - chłopcy z SP - Mistrzostwo Powiatowe - normalnie "miszcze", dalej - dziewuchy SP - III msc (ale spadły z ubiegłorocznego miejsca pierwszego), dziewuchy Gim. - III msc (obroniły miejsce ubiegłoroczne) i chłopcy Gim. - IV msc. (pechowcy! chociaż wynik ubiegłoroczny poprawili).

Rok Szkolny 2014/2015 Gimnazjada

↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

LA - Finał Dolnośląski

Podczas niedawnego finału strefowego w Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkoatletyce, trzy nasze zawodniczki uzyskały awans do finału dolnośląskiego:

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Gimnazjów w LA

18 V 2015, w Świdnicy na stadionie na "Zawiszowie", odbył się finał strefowy w Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce. Na bieżni stawiła się drużyna naszych dziewcząt. Prawo startu w tej imprezie dało nam drużynowe wicemistrzostwo na szczeblu powiatu.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje