Sport w Gimnazjum

Piłka ręczna 2014

W lutym gościliśmy w naszej szkole piłkarki i piłkarzy ręcznych w półfinale powiatowym. W zawodach udział wzięły po trzy reprezentacje: GP Ziębice, GP Kamieniec Ząbkowicki i nasze drużyny.

Czytaj więcej...

Tenis stołowy - finał powiatowy 2014

Gospodarzem finału powiatowego w tym roku było gimnazjum z Kamieńca Ząbkowickiego. Zawody odbyły się 11 XII 2013.

Czytaj więcej...

Sztafetowe Biegi Przełajowe 2013 (2)

2 X 2013 w Ząbkowicach Śląskich odbył się finał powiatowy Sztafetowych Biegów Przełajowych.

W zawodach startują reprezentacje dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów. Uczniowie SP oraz dziewczęta GP biegną 10 X 800 m, natomiast chłopcy GP - 10 X 1000 m.

Czytaj więcej...

Piłka ręczna - półfinał powiatowy

19 i 20 lutego nasza szkoła gościła półfinalistów powiatowych w piłce ręcznej. Zawody rozgrywane były w ramach "Gimnazjady", a stawką był awans do finału powiatowego, który rozegrany będzie w Ząbkowicach Śląskich.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa - finały powiatowe

Nasze drużyny siatkarskie wystąpiły w finałach powiatowych w ramach "Gimnazjady". Pierwsze zagrały dziewczęta - 18 I 2013 w Ząbkowicach Śląskich. W stawce czterech drużyn zajęły IV miejsce. Mistrzostwo przypadło gospodyniom - GP 1 Ząbkowice Śląskie. II miejsce zajęły dziewczęta z Kamieńca, III - GP 2 Ząbkowice Śląskie.

23 I 2013 w Kamieńcu Ząbkowickim odbył się finał powiatowy chłopców. Nasza drużyna wywalczyła III miejsce. I miejsce przypadło gospodarzom, II - GP 1 Ząbkowice Śląskie, IV - GP Budzów.

Dodatkowe informacje