Sport w Gimnazjum

LA - Finał Dolnośląski

Podczas niedawnego finału strefowego w Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkoatletyce, trzy nasze zawodniczki uzyskały awans do finału dolnośląskiego:

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Gimnazjów w LA

18 V 2015, w Świdnicy na stadionie na "Zawiszowie", odbył się finał strefowy w Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce. Na bieżni stawiła się drużyna naszych dziewcząt. Prawo startu w tej imprezie dało nam drużynowe wicemistrzostwo na szczeblu powiatu.

Czytaj więcej...

Spartakiada lekkoatletyczna

W środę 6 maja w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ciepłowodach odbyła się II Powiatowa Spartakiada Lekkoatletyczna Gimnazjalistów. W imprezie, oprócz reprezentacji z naszej szkoły, udział wzięli uczniowie z Przyłęku, Budzowa i oczywiście gospodarze.

Czytaj więcej...

Piłka ręczna - finał strefowy

9. 05. 2015 odbył się w naszej szkole finał strefowy dziewcząt w piłce ręcznej w ramach rozgrywek gimnazjalnych.
Gospodarzem turnieju była drużyna z Ziębic (mistrz naszego powiatu). W zawodach wystartowały cztery drużyny: GP Ziębice, GP Jedlina Zdrój, GP Boguszów Gorce i GP Świebodzice.
Nasza hala okazała się bardzo szczęśliwa dla gospodarzy - w ładnym stylu dziewczęta z Ziębic wygrały turniej i awansowały do finału dolnośląskiego. Dalsze miejsca przypadły kolejno Świebodzicom, Jedlinie i Gorcom.

Tenis stołowy - 2015

Na przełomie lutego i marca odbyły się w naszej strefie zawody w tenisie stołowym w ramach "Gimnazjady". Najwyraźniej dziewczęta z gimnazjum pozazdrościły sukcesu dziewczętom z "podstawówki", bo również zagrały w finale strefowym.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje