Sport w Gimnazjum

Piłka ręczna - finał strefowy

9. 05. 2015 odbył się w naszej szkole finał strefowy dziewcząt w piłce ręcznej w ramach rozgrywek gimnazjalnych.
Gospodarzem turnieju była drużyna z Ziębic (mistrz naszego powiatu). W zawodach wystartowały cztery drużyny: GP Ziębice, GP Jedlina Zdrój, GP Boguszów Gorce i GP Świebodzice.
Nasza hala okazała się bardzo szczęśliwa dla gospodarzy - w ładnym stylu dziewczęta z Ziębic wygrały turniej i awansowały do finału dolnośląskiego. Dalsze miejsca przypadły kolejno Świebodzicom, Jedlinie i Gorcom.

Tenis stołowy - 2015

Na przełomie lutego i marca odbyły się w naszej strefie zawody w tenisie stołowym w ramach "Gimnazjady". Najwyraźniej dziewczęta z gimnazjum pozazdrościły sukcesu dziewczętom z "podstawówki", bo również zagrały w finale strefowym.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa - finały powiatowe

W ostatnim tygodniu przed feriami nasze siatkarki i siatkarze zagrali w finale powiatowym. Niestety obie drużyny do finału awansowały z II miejsca, dlatego walka o tytuł mistrzowski praktycznie była niemożliwa. Pozostała gra o miejsce III i ta sztuka udała się zarówno dziewczętom jak i chłopcom.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa - półfinał powiatowy dziewcząt

Dzisiaj, tj. 11 XII 2014 nasze dziewczęta rozegrały półfinał powiatowy w piłce siatkowej. Niestety występ nie zaliczymy do udanych - przegraliśmy 2 : 1. Wprawdzie uzyskaliśmy awans do finału powiatowego, ale o sukces w nim będzie bardzo trudno. Nie dość, że sami musimy odnieść dwa zwycięstwa (z drużynami podrejonu ząbkowickiego), to jeszcze nasze dzisiejsze rywalki (dziewczęta z Kamieńca Ząb.) muszą ponieść przynajmniej jedną porażkę. Finał powiatowy odbędzie się 13 I 2015 w Ząbkowicach Śląskich.

ss

Mikołajkowy turniej siatkarski

4 XII 2014, reprezentacja naszych siatkarzy i siatkarek udała się do Ciepłowód na turniej siatkarski o "Puchar Wójta Gminy Ciepłowody".
Był to turniej "mikstów siatkarskich"- więc na boisku grały drużyny mieszane (trójka dziewcząt i trójka chłopców).

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje