Sport w Gimnazjum

Tenis stołowy - 2015

Na przełomie lutego i marca odbyły się w naszej strefie zawody w tenisie stołowym w ramach "Gimnazjady". Najwyraźniej dziewczęta z gimnazjum pozazdrościły sukcesu dziewczętom z "podstawówki", bo również zagrały w finale strefowym.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa - finały powiatowe

W ostatnim tygodniu przed feriami nasze siatkarki i siatkarze zagrali w finale powiatowym. Niestety obie drużyny do finału awansowały z II miejsca, dlatego walka o tytuł mistrzowski praktycznie była niemożliwa. Pozostała gra o miejsce III i ta sztuka udała się zarówno dziewczętom jak i chłopcom.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa - półfinał powiatowy dziewcząt

Dzisiaj, tj. 11 XII 2014 nasze dziewczęta rozegrały półfinał powiatowy w piłce siatkowej. Niestety występ nie zaliczymy do udanych - przegraliśmy 2 : 1. Wprawdzie uzyskaliśmy awans do finału powiatowego, ale o sukces w nim będzie bardzo trudno. Nie dość, że sami musimy odnieść dwa zwycięstwa (z drużynami podrejonu ząbkowickiego), to jeszcze nasze dzisiejsze rywalki (dziewczęta z Kamieńca Ząb.) muszą ponieść przynajmniej jedną porażkę. Finał powiatowy odbędzie się 13 I 2015 w Ząbkowicach Śląskich.

ss

Mikołajkowy turniej siatkarski

4 XII 2014, reprezentacja naszych siatkarzy i siatkarek udała się do Ciepłowód na turniej siatkarski o "Puchar Wójta Gminy Ciepłowody".
Był to turniej "mikstów siatkarskich"- więc na boisku grały drużyny mieszane (trójka dziewcząt i trójka chłopców).

Czytaj więcej...

Badminton - finał dolnośląski gimnazjalistów

19 listopada 2014 we Wrocławiu odbył się finał dolnośląski w badmintonie.

W zawodach udział wzięły nasze reprezentacje - dziewcząt i chłopców i obie drużyny w stawce 12 drużyn zajęły IX miejsce.

Dodatkowe informacje