Sport w Gimnazjum

Piłka siatkowa - półfinał powiatowy dziewcząt

Dzisiaj, tj. 11 XII 2014 nasze dziewczęta rozegrały półfinał powiatowy w piłce siatkowej. Niestety występ nie zaliczymy do udanych - przegraliśmy 2 : 1. Wprawdzie uzyskaliśmy awans do finału powiatowego, ale o sukces w nim będzie bardzo trudno. Nie dość, że sami musimy odnieść dwa zwycięstwa (z drużynami podrejonu ząbkowickiego), to jeszcze nasze dzisiejsze rywalki (dziewczęta z Kamieńca Ząb.) muszą ponieść przynajmniej jedną porażkę. Finał powiatowy odbędzie się 13 I 2015 w Ząbkowicach Śląskich.

ss

Mikołajkowy turniej siatkarski

4 XII 2014, reprezentacja naszych siatkarzy i siatkarek udała się do Ciepłowód na turniej siatkarski o "Puchar Wójta Gminy Ciepłowody".
Był to turniej "mikstów siatkarskich"- więc na boisku grały drużyny mieszane (trójka dziewcząt i trójka chłopców).

19 listopada 2014 we Wrocławiu odbył się finał dolnośląski w badmintonie.

W zawodach udział wzięły nasze reprezentacje - dziewcząt i chłopców i obie drużyny w stawce 12 drużyn zajęły IX miejsce.

Koszykówka 2014

13 listopada 2014 nasze gimnazjalistki, po czteroletniej przerwie, wybrały się do Ziębic na turniej piłki koszykowej rangi półfinału powiatowego. Mieliśmy długą przerwę w rozgrywkach koszykarskich głównie dlatego, że sytuacja w naszej podgrupie rozgrywkowej jest mocno trudna

Tradycyjnie, szkoła nasza organizowała finał strefowy w "Badmintonie" - tegoroczne zawody odbyły się 5 i 6 XI 2014 i były bardzo udane dla naszych reprezentacji. 5 listopada grały szkoły podstawowe - nasze wyniki to MISTRZOSTWO STREFY chłopców i wicemistrzostwo dziewcząt.
6 XI grali gimnazjaliści i co ciekawe wynik naszych identyczny jak "podstawówki" - chłopcy zdobyli MISTRZOSTWO STREFY, a dziewczęta wicemistrzostwo.
Kolejny etap rozgrywek to finał wojewódzki, który odbędzie się we Wrocławiu (18 XI SP, 19 XI Gim.).